Gardžios verslo dovanos

Visa tiesa apie sūrius su Pauliumi Ruškiu

Žiūrėti laidą
Filtruoti
Pieno rūšis
Produktų pagal šiuos kriterijus nėra.

Buivolių pieno sviestas Fattorie Garofalo

Italija / buivolių pienas

Tradicinis Italijos regioninis produktas. Šis sviestas pagamintas iš pasterizuotos buivolių pieno grietinėlės, yra 82% riebumo, šviesiai porcelianinės spalvos ir intensyvaus skonio. Puikus, reikalingas produktas pusryčių, priešpiečių stalui ar tortų, pyragų bei sausainių kepimui.

Šokoladinis sviestas Bon Petit

Nyderlandai / karvių pienas

Tai natūralus sviestas, pagamintas iš pasterizuoto 62 proc. riebumo karvių pieno, pagardintas kakava, be cheminių saldiklių ir dažiklių. Jį gamina vienas iš sviesto gamybos lyderių Nyderlanduose - „La Ban Foods“. Jų gaminiai pasižymi itin aukšta kokybe bei natūraliais ingridientais. Šis svietas priklauso ypatingai minėto gamintojo įvairių skonių saldinto sviesto linijai. Nuostabaus šokoladinio skonio, puikios kreminės tekstūros sviestas idealiai tinka pusryčių, priešpiečių ar desertų stalui.

Braškinis sviestas Bon Petit

Nyderlandai / karvių pienas

Tai natūralus sviestas, pagamintas iš pasterizuoto 62 proc. riebumo karvių pieno, pagardintas braškėmis, be cheminių saldiklių ir dažiklių. Šį produktą gamina vienas iš sviesto gamybos lyderių Nyderlanduose - „La Ban Foods“. Jų gaminiai pasižymi itin aukšta kokybe bei natūraliais ingredientais. Šis svietas priklauso ypatingai minėto gamintojo įvairių skonių saldinto sviesto linijai. Nuostabaus vasariško skonio, puikios kreminės tekstūros braškinis sviestas idealiai tinka pusryčių, priešpiečių ar desertų stalui.

1896 metais įmonė Boska Holland pradėjo kurti profesionalius sūrio įrankius. Jie pagaminti taip, kad būtų daug lengviau dirbti su sūriu tiek apdorojant, tiek pakuojant.

Peržiūrėti įrankių asortimentą