Visa tiesa apie sūrius su Pauliumi Ruškiu

Visa tiesa apie sūrius su Pauliumi Ruškiu

Žiūrėti laidą
Filtruoti
Pieno rūšis
Produktų pagal šiuos kriterijus nėra.

Pienas be laktozės Covap

Ispanija / karvių pienas

Laktozės netoleravimas atsiranda dėl organizmo nesugebėjimo absorbuoti laktozės (piene esančio cukraus), dėl kurio atsiranda virškinimo sutrikimų. Dėl šios priežasties COVAP sukūrė pieno be laktozės gamą, kad patenkintų laktozėa netoleruojančių vartotojų poreikius. Tokiu būdu jie gali gerti pieną, gerą kalcio šaltinį, mėgaudamiesi tradiciniu pieno skoniu. Covap produktai be laktozės yra lengviau virškinami ir juose yra baltymų bei vitaminų A + E + D. Siūlomos nugriebtas ir lieso pieno rūšys, kurios yra svarbios palaikant sveiką ir subalansuotą mitybą.

Pieno gėrimai vaikams Covap

Ispanija / karvių pienas

Įvairių skonių Covap pieno kokteilių linija yra skirta pagerinti vaikų ir jaunuolių mitybą, nes šie kokteiliai turi aukštą maistinę vertę. Jie idealiai tinka pusryčiams, prie įvairių užkandžių ir suteikia vaikams energijos visai dienai. Tam, kad vaikai galėtų mėgautis geru maistu. Skanūs vanilės, braškių ir šokolado skoniai subalansuoti, kad patiktų visiems vaikams. Specialiai pagaminti galvojant apie vaikus: - norint suteikti jiems taip reikiamą kokybišką mitybą; - turtingi baltymais; - mažo riebumo; - pagaminti iš 90% karvių pieno.

Šokoladinis pieno gėrimas be laktozės Covap

Ispanija / karvių pienas

Laktozės netoleravimas atsiranda dėl organizmo negalėjimo absorbuoti laktozę (piene esantį cukrų), dėl kurio atsiranda virškinimo sutrikimai. Dėl šios priežasties Covap įmonė sukūrė laktozės neturinčią pieno produktų liniją, reikalingą laktozės netoleruojantiems vartotojams. Šie produktai lengviau virškinami ir juose yra baltymų ir vitaminų. Šią produktų grupę sudaro ne tik pienas be laktozės, bet ir šokoladinio skonio pieno gėrimas be laktozės.

Ožkos pienas Candia

Prancūzija / ožkų pienas

Labai švelnus, subtilus ir originalus skonis. Candia ožkų pienas suteikia kasdieniniai dietai naujo skonio. Ožkos pienas yra įdomi alternatyva karvės pienui.

Ožkų pienas Covap

Ispanija / ožkų pienas

Covap įmonė siūlo geriausią alternatyvą karvių pienui – 1,5 % riebumo, pusiau nugriebtą ožkų pieną. Šis pienas labai naudingas: tai natūralus kalcio šaltinis, kuris padeda sustiprinti kaulus; turi didelį baltymų kiekį, kuris padeda kurti raumenis; lengvai virškinamas; jame yra mažiau laktozės (geras pasirinkimas tiems, kurie netoleruoja laktozės); idealiai tinka žmonėms, turintiems alergiją; turi labai didelę maistinę vertę (išsiskiria dėl kalcio ir mineralų kiekio, vitaminų A ir D ir būtinų amino rūgščių); sudėtis yra panaši į motinos pieno sudėtį.

Avių pienas Covap

Ispanija / avių pienas

Pienas, turintis didelę maistinę vertę, jo sudėtyje yra amino rūgščių ir būtinų riebalų rūgščių, kurios yra ne tik lengviau virškinamos nei kitų rūšių piene, bet taip pat veikia augimą, regeneraciją ir priežiūra mūsų kūno ląstelių. Tai vyksta dėl didelio kiekio lipo- ir vandenyje tirpstančių mineralų ir vitaminų: daug kalcio, fosforo, magnio, cinko, geležies ir vario. Kodėl avių pienas: - 80% daugiau baltymų nei karvių pieno; - 50% daugiau kalcio nei karvių pieno; - 50% daugiau fosforo nei karvių piene; - geriau virškinamas nei ožkos pienas. Tačiau abu jie yra geriau virškinami nei karvių pienas.

1896 metais įmonė Boska Holland pradėjo kurti profesionalius sūrio įrankius. Jie pagaminti taip, kad būtų daug lengviau dirbti su sūriu tiek apdorojant, tiek pakuojant.

Peržiūrėti įrankių asortimentą