Visa tiesa apie sūrius su Pauliumi Ruškiu

Visa tiesa apie sūrius su Pauliumi Ruškiu

Žiūrėti laidą
Filtruoti
Pieno rūšis
Produktų pagal šiuos kriterijus nėra.

Lydytas sūris Gateau su Creme de Blu Jermi

Vokietija / karvių pienas

Tai aukščiausios kokybės unikalus lydytas sūris Gateaux. Jis pagamintas naudojant tik geriausius ingridientus, palieka didžiulį įspūdį tiek savo vizualinėmis, tiek skoninėmis savybėmis, kadangi turi du skirtingus sluoksnius. Šis sūris ypatingas tuo, kad gali būti naudojamas ir pjaustytas, ir tepamas, ir tarkuojamas – jo vartojimo galimybės yra tarsi atskiras menas.

Lydytas sūris Gateau su lašiša

Vokietija / karvių pienas

Tai aukščiausios kokybės unikalus lydytas sūris Gateau. Jis pagamintas naudojant tik geriausius ingridientus, palieka didžiulį įspūdį tiek savo vizualinėmis, tiek skoninėmis savybėmis, kadangi turi kelis skirtingus sluoksnius. Šis sūris ypatingas tuo, kad gali būti naudojamas ir pjaustytas, ir tepamas, ir tarkuojamas – jo vartojimo būdas yra tarsi atskiras menas.

Lydytas sūris Roulette su graikiniais riešutais

Vokietija / karvių pienas

Tai aukščiausios kokybės ypatingas sūris, turintis puikią tekstūrą ir švelnų kreminį skonį. Pasirinktos graikinių riešutų puselės prie sūrio suktinio kruopščiai pridedamos rankomis, sūris gali būti pjaustomas graikinius riešutus paliekant sveikus. Į paties sūrio masę taip pat yra įdėta minėtų riešutų. Jų ir nuostabaus aromato lydyto sūrio harmonija sukuria ypatingą skonį, kurio tikrai verta paragauti.

Lydytas sūris Mamma Mia Inalpi

Italija / karvių pienas

Tai vadinama „Mamma Mia“, nes tikriausiai taip sušuks kiekvienas, kai paragaus. Picos skonio Inalpi lydyto sūrio griežinėliai turi ypatingai kontroliuojamą ir sertifikuotą pieno tiekimo grandinę ir nenugalimą picos skonį. Tai puikiai tinka bet kokiam patiekalui ar užkandžiui suteikti šviežią ir gurmanišką pojūtį.

Lydytas sūris Grana Padano Inalpi

Italija / karvių pienas

Inalpi Gourmet Slices su Grana Padano yra lydyto sūrio griežinėliai su garsiuoju SKVN sūriu. Riekelės gaminamos iš pasirinktų žaliavų, tokių kaip Grana Padano ir sviestas; įvairūs smulkinimo, maišymo, virimo, sterilizavimo ir pakavimo etapai atliekami moderniomis ir aukšto lygio technologinėmis sistemomis kontroliuojamoje temperatūros ir drėgmės gamykloje su dezinfekuotu ir filtruojamu oru.

Lydytas sūris Emmental Inalpi

Italija / karvių pienas

Latterie Inalpi Emmental Milk Slices gaminami iš 100% šviežio itališko pieno. Tai puikiai tiks mėgstantiems stipresnių atspalvių patiekalus: Ementalio skonio nata šį sūrį praturtina žiupsneliu papildomo skonio.

1896 metais įmonė Boska Holland pradėjo kurti profesionalius sūrio įrankius. Jie pagaminti taip, kad būtų daug lengviau dirbti su sūriu tiek apdorojant, tiek pakuojant.

Peržiūrėti įrankių asortimentą