Visa tiesa apie sūrius su Pauliumi Ruškiu

Visa tiesa apie sūrius su Pauliumi Ruškiu

Žiūrėti laidą
Augaliniai Sūrio alternatyvos

Marinuotas Tofu Lunter

Tofu marinuotas aukščiausios kokybės sojų padaže. Apskritai, marinuotas tofu yra skani ir maistinga mėsos baltymų alternatyva, suteikianti malonų ir kvapnų ingredientą įvairiems kulinariniams gaminiams.

Kilmės šalis

Slovakija

Produkto tipas

Vegan

Žaliavos rūšis

soja

Istorija ir išskirtinumas

Bendrovė gamina LUNTER Tofu daugiau nei 30 metų pagal pirmuosius 2000 metų senumo rašytinius įrašus apie tradicinį metodą iš Kinijos. Pagrindinis ingredientas yra Europos sojos, auginamos nenaudojant GMO, laikantis aukščiausių partnerių augintojų aplinkosaugos standartų. Jie mirko sojas aukštos kokybės plyšių vandenyje iš savo šulinio, kuriame gausu kalcio. Jie gamina Tofu iš koaguliuotos varškės, naudodami unikalių akmens druskų derinį. Jie atitinka aukštą kokybę ir ilgą galiojimo laiką dėl investicijų į modernias technologijas, užtikrinančias gamybos tęstinumą.

Geriausiai tinka su

Maistas

Marinuotas tofu yra neįtikėtinai universalus ir gali būti naudojamas įvairiems patiekalams, pavyzdžiui, keptoms bulvytėms, salotoms, sumuštiniams, tacos. Tai suteikia vegetariškų ir veganiškų patiekalų skonio ir baltymų, o taip pat patinka visiems, norintiems į savo mitybą įtraukti daugiau augalinės kilmės produktų.