Visa tiesa apie sūrius su Pauliumi Ruškiu

Visa tiesa apie sūrius su Pauliumi Ruškiu

Žiūrėti laidą
Augaliniai

Sūrio alternatyvos

Filtruoti
Produkto tipas
Produktų pagal šiuos kriterijus nėra.

Natūralus Tofu Lunter

Slovakija / Vegan

Natūralus tofu, dažnai tiesiog vadinamas "tofu", yra universalus ir maistingas, kuris jau amžių senumo yra buvęs Azijos virtuvės pagrindas.

Rūkytas Tofu Lunter

Slovakija / Vegan

Tofu tradiciškai rūkomas ant buko medžio drožlių, kurios suteikia sodraus, dūminio skonio. Veganiškas, be GMO ir be glitimo, pagamintas tik iš 100% augalinių ingredientų.

Marinuotas Tofu Lunter

Slovakija / Vegan

Tofu marinuotas aukščiausios kokybės sojų padaže. Apskritai, marinuotas tofu yra skani ir maistinga mėsos baltymų alternatyva, suteikianti malonų ir kvapnų ingredientą įvairiems kulinariniams gaminiams.

Tofu pusryčiai be kiaušinių Lunter

Slovakija / Vegan

Greitai ir lengvai patiekiamas LUNTER Tofu pusryčių be kiaušinių paruoštas patiekalas siūlo įvairius šviežius ir nenumaldomai skanius patiekalus, kurie yra 100 % augalinės kilmės.

Ekologiškas rūkytas sojos pupelių tofu „Berief"

Vokietija / Vegetarian

Ekologiškas rūkytas sojos pupelių tofu „Berief" yra kiek pikantiškesnio skonio, puikiai tinkantis ieškantiems mėsos alternatyvų.

Ekologiškas sojos pupelių tofu Berief

Vokietija / Vegetarian

Ekologiškas sojos pupelių tofu Berief yra ta priežastis ir svarus argumentas, dėl kurio tikrai verta į savo valgiaraštį įtraukti šį produktą.

Augalinės kilmės riebalų gaminys ,,Greek style Sheese“

Jungtinė Karalystė / Vegan

Tai veganų graikiško stiliaus sūris, pagamintas iš kokoso aliejaus. Nuostabaus skonio ir nepaprastos tekstūros, panašus į gerai žinomą Fetą.